درباره ما

ما در AGM Galaxy Trading LLC بیش از 18 سال است که در امارات متحده عربی دارای روابط تجاری قوی با برخی از تولید کنندگان و توزیع کنندگان حرفه ای در ایران و سراسر جهان هستیم.

در معاملات با کشورهای آفریقایی ضمن ایجاد دفتر و یا دادن نمایندگی تجربه مثبتی داشته و در کشورهای ترکیه، آلمان اسپانیا، اندونزی و هنگ کنگ دارای دفتر ثابت می باشیم.

از سال 2005، با شرکت هایی در مالی، بورکینافاسو و کامرون ثبت قرارداد کرده و با توجه به تقاضای زیادی  که توسط  دفتر دبی ما واصل شده در کشورهای نامبرده فوق دفتر و یا sister کمپانی خود را فعال نمودیم.

این شرکت در امر صادرات قیر، روغن خودرو و فراورده های پتروشیمی در بازار کشورهای فوق حاضر بوده و صادرات مستمری داشته است.

ما از پشتیبانی شما استقبال کرده و آماده پاسخگویی به سوالات شما در مورد انواع مختلف قیر، روغن خودرو و محصولات پتروشیمی با مشخصات زیر هستیم.

قیر کیفیت بالای ایرانی محصول  پالایشگاه پاسارگاد، جی و آکام بوده که به صورت عمده از بندرعباس و بندر امام به تمام نقاط دنیا صادر می شود و منابع بخش خصوصی ما هم تولیداتی با کیفیت بالا عرضه می نمایند.

قیر در پالایشگاه های دولتی و در کارخانجات قیر خصوصی در گریدهای 40/50، 60/70 و 85/100  در بشکه های استیل ،فله و یا کیسه های پلی بگ در اوزان 25 – 33 – 300 و نهایتا 1 تنی بسته به تقاضای مشتری قابل عرضه می باشد.

کلیه محصولات صادراتی این شرکت قابلیت دریافت تاییدیه از شرکت های SGS – COTECNA – BIO VERITAS – GEO CHEM را دارا بوده و در مورد برخی از محصولات پتروشیمی دارای گواهینامه REACH می باشد.